Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nem tudom mit csinálja,...

Már nem tudom mit csinálja, valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 2 hete arra lettem figyelmes hogy csomókat érzek a hasam alatt a derekamban illetve a hasamban mindkét oldalon. Először nagyon bepánikoltam és egyből arra gondoltam, hogy mi van ha limfóma vagy egyéb daganat lehet a probléma. Azon a héten el is mentem háziorvoshoz de pont helyettesites volt. Ő megvizsgálta és csak annyit mondott hogy a hasamban érez egy zsírszövetet a többire nem mondott semmit. Mivel pár hete fel is voltam fázva és elég sápadtnak tűntem elküldött vérvételre. Ott nem találtak semmi problémát. A vérképem vissza vittem a háziorvosomnak aki addigra már visszaért a nyaraládból és kértem hogy nézze meg ő is a csomókat. Ő is megnézte és azt mondta hogy ezek nem nyirokcsomók ezek ilyen izom/zsírszövetek de ő alig érezte őket. A problémám, hogy mind a két orvos fekve ellenőrizte a csomókat és úgy alig lehet őket érezni. Állva sokkal jobban lehet őket. A csípőm alatt a lágyékhoz viszonylag közel is érezni csomókat viszont olyan helyen is érzem ahol elvileg nem is kéne nyirokcsomónak lennie. Mivel eléggé hypochonder is vagyok ezekkel a dolgokkal a szüleim meg már unják hiába mondom nekik, hogy egy ultra hang lehet nem ártana csak idegesek lesznek rám. (Nem hibáztatom őket az évek során elég sok hulyeseggel zaklattam már őket). Valaki segítene hogy mit csináljak? Menjek el meg valami vizsgálatra? Nyugodjak meg? Válaszokat előre is köszönöm! 20/F

2018. aug. 2. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adnak beutalót hasi ultrahangra, és aggódsz elmehetsz egy fizetős helyre is. 10-15 e Ft.
2018. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bejelentkezzen Jövőhet szerdára. Reménykedem, hogy jó hírekkel szolgálnak. :)
2018. aug. 2. 15:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenki aki ezt olvassa és hasonló problémája van, kiderült, hogy csak tömör zsirszovetek voltak és azt lehetett érezni! :)
2018. aug. 8. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Koszi hogy megirtad!

28/f

Hipohonder...

2018. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy segítettem :). Én se vagyok különb nyugi
2018. aug. 18. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat nekem nehe extrem mereteket olt.

3 honap alatt 5 ultrahang, persze fizetosbe, de ha ugy vesszuk igazam volt mert reaktiv nycs-at talaltak ami gyulladasea fertozesre utal.

Hematologian is megneztek azt irtak vszinu nrm limfoma de majd menjek vissza 2 honao mulva ismet ranez de ne aggodjak.

Par napja ismet fsjdogalnak a nyirokcsomok majd kedden este nezik meg ismet.

Feherversejt is picit emelkedettebb volt szoval adtam okot magamnak parazni ;)

2018. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én màr ne tudd meg mennyi dolog miatt aggódtam eddig. Jelenleg ami picit aggaszt az a leukémia pedig 3 hete voltam vérvételen és teljes vérképen nem talaláltak semmi furcsát ráadásul talán a leukémia az egyetlen dolog ami látszik a vérképen általában. Nekem a fő bajom, hogy van egy kiütés a karomon ( ami egyre kevésbé látszik) illetve picit fáj a bal hónaljam olyan mintha meg húztam volna de most inkább égő érzés ilyen volt pár hete is de az hamar elmúlt. Talan csak melegtől vagy valami. Illetve néha ha elalszok a nappaliban izzadok nagyon durván ( éjszaka nem szoktam) szóval ez egyik se kimondott tünet de valamilyen szinten mind kapcsolódhat hozza es amilyen hülye vagyok egyből a legrosszabbra gondolok. Remelem mindketten feleslegesen izgulunk es egészségesek vagyunk :). Valószínűleg ez a helyzet egyébként :D
2018. aug. 19. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Atyaeg. Mintha magamat latnam.

Most en is azon vacilalok hogy limfoma vagy leukemia.

Nekem is vannak kis kiuteseim... es engem is elegge aggaszt.

A fajdalmas nyirokcsomo "jo". Ugyanis az oevos szerint a daganatos lenne akkor az nem fajna.

Igy azt jelenti hogy gyulladas es fertozes.

Engem is csak a kisse emelkedett feherversejt aggaszt...

1 honapja magasabb volt utana lement majd ott stagnalt, majd most ismet fel...

Jahj kitudja mi lehet ez..?

2018. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!