Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ujjamról eltávolított...

Az ujjamról eltávolított tyúkszem helyét hogyan kezeljem, hogy ne alakuljon ki újra?

Figyelt kérdés

A mutatóujjamon tavaly decemberben nőtt egy tyúkszem, amit már harmadszorra kezelek. Egyszer próbálkoztam tyúkszem-tapaszos megoldással (azt hiszem szalicil-savas), aztán javasolták az ecsetelős Keralit (10ml) tyúkszemirtót, azzal egyszer lejött, de újra visszanőtt úgy másfél hónapra rá. Most újra elkezdtem a Keralit-ot 07.29-én, és ma fürdéstől való kiázás után szépen lejött. A helyén most ugye a totál piros gödröcske tátong, mintha az irha réteget látnám már.. a barátom azt tanácsolta, hogy folytassam az ecsetelését, de egyből le kellett mosnom, mert miután erre az állapotára felkentem, úgy fájt, hogy majd elsírtam magam.. most bekentem Bepanthen kenőccsel. Mivel kezeljem ezt az állapotot, hogy ne jöjjön vissza?

Kérlek, segítsetek, már jó ideje meg akarok ettől szabadulni...


Ha esetleg bőrgyógyászt tanácsolnátok: Csak magánorvoshoz tudnék menni. Nem tudjátok, milyen árban kezel tyúkszemet?



2018. aug. 2. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!