Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem múlik el a pattanás?

Martin02020 kérdése:

Miért nem múlik el a pattanás?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja van az arcamon egy kemény és kb ujjhegy méretű dudor aminek a közepén van egy nagyon kicsi lyuk..

A múltkor nyomkodtam és kijött egy nagy adag fehér anyag.... De nem mult el a helye és megint ugyanolyan nagy, sőt még nagyobb.. De nem akar múlni.. Mi lehet ez? Mivé lehet eltüntetni?? Nagyon nagy és ronda!!!


2018. aug. 3. 03:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivel*
2018. aug. 3. 03:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben menj el kozmetikushoz. Pattanásnak tűnik.
2018. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kár volt nyomkodni, én ilyenkor Betadin oldattal kenegetem é 2 nap alatt visszamegy, eltűnik. Lehet ezzel már jobb lenne sebészetre menned.
2018. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már rég bőrgyógyászhoz kellett volna menned, kozmetikust nem javasolnám. Addig is ne nyomkodd, csak rontasz rajta.
2018. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy kelés? Az szokott nagy és kemény lenni. Nekem ia nemrég volt. Én ichtiolos kenőccsel (fekete és büdös) kentem. De azt nem érdemes meg ha jól tudom, nem is szabad túl sokat nyomkodni, kell hagyni, hogy kifakadjon.

Viszont ha már egy hónapja ott van, el kéne menni egy orvoshoz vagy bőrgyógyászhoz, nrhogy legyen vele valami baj, és (nem akarlak megijeszteni, ilyen tényleg ritkán van) ki kelljen műteni vagy vágni.

2018. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En semmiképp nem megyek orvoshoz.. .. A mostohatesómnak is van ilyen, de neki mar mar gy eve rajta van.. Nem nyomkodom hátha valaki elmúlik de nem fáj ha hozza nyúlok... Es volt már kelés rajtam, de az másabb mint ez.. Ennek kemény a közepe..
2018. aug. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!