Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Te mennyit vagy beteg egy évben?

Te mennyit vagy beteg egy évben?

Figyelt kérdés
F/L? Mennyi idős vagy, dolgozol, vagy sulizol?

2018. aug. 3. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsi gyerekekkel vagyok itthon. Évek óta nem vagyok beteg. Fogorvoshoz jarok sokat, mert állkapocs problémám van.

36N

2018. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
18 éves lány vagyok,tanulok gimiben. Keveset. Leginkább október-november-december környékén szokott lenni egy kb 3 napos kimaradásom a suliból,ilyen torokfájós-hasmenős "kaland",de lekopogom,több nemigen.:)
2018. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha nátha 5 évente van olyan amire feküdnöm kell egy 7ig
2018. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tizensok éves betegségmentes időszakomat rontotta el múlt télen egy pár napos torokfájás. Szerencsére más tünet nem volt.

Plusz néha van idegbecsípődésem, ami pár napig tart, de simán kimarad sok-sok év két alkalom között. Az elmúlt 20 évben volt vagy 3-4-szer.

Különben egészséges vagyok, családi vonás, gyerekként sem voltam beteg (fiatal felnőttként elkaptam a varicellát, aminek most hirtelen nem tudtam megtalálni a magyar nevét. az poénos volt, semmi bajom nem volt, csak a pöttyök s fertőző is. igen jól éreztem magam és még suliba se kellett mennem).

A jövőben sem tervezek betegséget, az én genetikámmal s megfelelő életmóddal azért elvárható a hosszú, nem beteges élet, azt hiszem. Kell is, met nem 80-100 évre tervezek, annál azért többre.


42/N

2018. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Évente 1x a téli időszakban.

De az olyankor lever a lábamról 1-2 hétre.

2018. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb 0,1. Vagyis 10 évente kb 1.

47F

2018. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nátha/megfázás évente 3-4x, komolyabb betegseg/vírus évente 1-2x. most is náthás vagyok, mert a munkahelyemen idegbeteg módon nyomatják a légkondit. 22/L
2018. aug. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyolc éves korom óta egyszer sem voltam beteg.

Azelőtt is legfeljebb évente egyszer volt csak egy kis hőemelkedésem, ami egy-két napig tartott.

Egyszer volt egy tüdőgyulladásom, az is elmúlt három nap alatt.

Engem sosem viselt meg testileg semmi, csakis lelkileg.

Egyébként napi 15 kilométert futok.

19/L

2020. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!