Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van állandó székrekedésem?

Mitől van állandó székrekedésem?

Figyelt kérdés

Már néha félek WC re menni állandó székrekedésem van és a széklet legtöbbször ragacsos azaz érzem hogy nem teljesen ürül ki minden féle vitamint szedtem rostokat is pezsgőtabblettát is!


Még is ezzel kinlódom de ez már évekkel ezelőtti probléma segítsetek mit javasoltok?


Hasi fajdalmam nincs ! Sőt aranyeres kenőcsöt is használtam ! Igaz nem nagyon eszek rendes dolgokat inkabb szarazakat! Meg sok üditőt fogyasztok szénsavasat.


Meg napi 2-3 kávé nem tudom tényleg de nagyon kellemetlen . Valakinek valami javaslat úgye nem halok meg ez miatt ? Köszi!


Kellemestlen hogy egy wc re menés kb 10 perc :(


2018. aug. 8. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyél több rostot.Se a vitamin,se a pezsgőtabletta nem segít ezen.Gyümölcs,zöldség,zabkorpa, útifű maghéj,ennek tablettája is van,teljes kiörlésű kenyér,joghurt,kefír.Sokat kell inni,2 litert minimum.Székeléskor a lábad alá jó lenne egy kis sámli,az a testhelyzet megkönnyíti az ürítést.Torna,séta,valamilyen testmozgás is jó.Laevolac szirup esetleg.Meghalni nem fogsz,de lesz aranyered egyszer majd,vagy divertikulózis is lehet.Hirtelen ennyi.
2018. aug. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! Akkor ez nem lesz halálos ki gyógyítható teljesen ? :)))
2018. aug. 8. 02:25
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Étkezz rostosan!

2. 1 l víz/20 test kg/1 nap. Többet hasznàlt, mint a napi plusz 3 kàposztalevél.

2018. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!