Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész évben fáj a torkom, az...

Egész évben fáj a torkom, az orvos nem tud mit tenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Télen azért, mert fűtenek a közlekedési járatokon és be vagyok öltözve, nyáron azért, mert megy a légkondi és lengén vagyok öltözve a közlekedési járatokon, tavasszal és ősszel azért, mert influenza szezon van. Mandulám nincs. Ha nyáron lehűtök egy üveg ásványvizet és ha csak pár kortyot iszom is belőle, egyből berobban a torkom.

2018. aug. 9. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Erositsd az immunrendszered
2018. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez menj,ez nem normális.Hiába nincs mandulád,a tünetek mögött állhat reflux is,vagy egy krónikus gégegyulladás,ki tudja,de mindenképp egy rendes szakorvosi vizsgálat kéne neked.
2018. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem allergiatol fáj. Ráadásul poratka, ami egész évben van. Nem lehet allergia?
2018. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom krónikus garat vagy gégegyulladásod lehet.Ki kéne vizsgáltatnod fül-orr-gégészeten.A torkod milyen piros,erezett,hólyagos? Mutass képet.

Nekem detto ez van évek óta a torkommal.Állandóan fáj,mindig vörös.Ha este kicsit hidegebbet iszok,reggelre úgy berobban,hogy alig tudok nyelni.Nekem a manduláim is megvannak.1-2 hónaponként megyek gégészetre valami torokprobléma miatt.Turkálnak a torkomban,tükrözik rendszeresen,mégsincs javulás.Ki akarom vetetni a manduláim,akkor talán jobb lesz.

Kerüld a hideg,csípős,szénsavas dolgokat.Gargalizálj sós vízzel vagy kamillával.

2018. aug. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetlenegy megoldás van: a nagyforgalmú, negyszennyezettségű nagyvárosokba átjáró gépkocsisok felét szándékos megbetegítés vádjával leállítjuk és akkor mi meggyógyulunk.
2018. aug. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!