Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fitymafek problemaim vannak ....

Fitymafek problemaim vannak . Hogyan zajlik le Egy ilyen mutet es mennyibe faj?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 06:15
 1/6 Petrovics698 ***** válasza:
Tárcsa cserével!
2018. aug. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Petrovics698 ***** válasza:
2 millio kb
2018. aug. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azxd
2018. aug. 10. 06:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Maszek orvosnál egyszerűen... El mész ad megvizsgál... Ad egy időpontot... Alulról levetkőzöl, lefekszel az ágyra... néhány pici szúrást érzel... Utná már igazából lézerrel dolgozik szinte semmi vér... néhány öltés kötözés... 30 perc ücsörgés a váróban, behív megnézi újra... Ellát sebkezelési tanáccsal haza mész kontrollra és varrat szedésre vissza... Nekem nem fájt... Később én körülmetéltettem magam... Az sem fájt és sokkal jobb azóta... De én a maszek orvost javaslom a jobb eszközök miatt...
2018. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meton ***** válasza:

Én egy helyi érzéstelenítőt kaptam, az volt, amit még éreztem, de fájdalmat azon kívül semmit. A műtét talán 20-30 perc, de nekem a húgycsövet is műteni kellett, és a végefelé már elment az érzéstelenítő hatása. 40 perc alatt teljesen kimegy, ezt tanúsíthatom, mert az utolsó tűszúrásokat már rendesen éreztem. Kérdezték, hogy kell-e injekció, de nem kértem, az se lett volna kellemesebb.


Kaptam egy katétert, azt kellett egy hétig hordanom, na azt nem kívánom senkinek. Állandó vizelési ingert okoz, szinte csak feküdni lehet vele nyugodtan. De egy hét után kivették és nem volt több gondom. A varratot kamillás vízzel kellett mosogatni, nehogy elfertőződjön, meg antibiotikumot adtak. A varratok pár nap alatt maguktól kihullottak. Egy pár nap betegszabit kértem rá, aztán visszamentem dolgozni.

2018. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle! Túl lehet rajta lenni különösebb trauma nélkül. Utána viszont sokkal jobb lesz az életed.


Én cukorbetegség miatt felnőtt korban kaptam szűkületet, amit meg kellett műteni. Előtte nem is halottam ilyen dologról, hogy a jól funkcionáló fityma ennyire betud szűkülni betegség miatt. Pár hónap alatt annyira, hogy egyáltalán nem lehetett hátrahúzni, örültem, hogy pisilni tudtam vele. Szexuális életem egyre kevésbé volt, majd egyáltalán nem. Négy gyermekes apukaként eléggé kellemetlen volt a helyzet. A műtét előtti időkben már a merevedés is kissé fájó volt. Nejem orvos, így nagyon megértette a helyzetet.


A 2 millát sokallom, bár nem irreális.

Jómagam is maszek orvoshoz mentem, egy elismerten jó urológus szakemberhez. Rögtön elmesélt mindent a betegségről, a lehetőségekről. A műtét két helyen, nagyon különböző összegbe kerülhet. Egy luxus kialakítású magánkórházban, ami szinte szállodai ellátást nyújt, vagy fővárosi állami kórházban végzi el ugyanazt, ugyanazokkal az eszközökkel ambulánsan. Természetesen jókora különbség volt a két végösszeg között. Megengedhettem volna a luxust is, de mivel nejem is orvos, jól ismerjük az egészségügyi helyzeteket. Nekem a vége kb. 250 ezer volt az elővizsgálatokkal és a kontrollokkal együtt.

A műtétnél két pasi asszisztált. A műtőben a hangulat nagyon kellemes volt. Jó fejek, barátságosak voltak! A kórház a szokásos állami szintű, a műtő viszont ultramodern volt. Oldalt, mellettem a falon egy tévé is ment hang nélkül, én a Discovery Channel-t választottam. Az érzéstelenítő injekció kellemetlen volt, ráadásul nekem három adag is kellett (fogorvosnál is így vagyok evvel). Utána már semmit nem éreztem, néhány tompa érintésen kívül, de azt nem tudtam behatárolni, pontosan hol is éreztem, valahol lent. :-)

Műtét közben rákérdezett az orvos, teljesen metélje vagy megtudja oldani, hogy csak részben. Lassabb műtét lesz időben és számára több munkával jár. Ezt választottam, nem bántam meg. Csak kicsivel lett rövidebb a fitymám, a makkom vége kilátszik alaphelyzetben. Merevedésnél pedig magától hátramegy. A műtét után megvárták az első vizelésemet. Minden rendben volt, vihetett haza az asszony. Kontroll egy hét, majd két hét után volt.

A műtét utáni egy hétre kiírattam magam betegállományba a háziorvossal. Ezt nagyon ajánlom! Első napokban borogatni kellett kamilla főzettel, illetve sebhintőporozni kellett. Nyár lévén hevertem a kanapén, alul csak egy törülközőben. Megnéztem azokat a filmeket, melyeket már rég szerettem volna, a laptopot nyomkodtam, aludtam, kiolvastam három könyvet.

Első ránézésre kissé durva látvány volt a véres, heges, a fertőtlenítőtől vörösesre festett szerszámom a kilógó varratokkal. :-) Majd megszoktam. Az első akaratlan merevedésem eléggé fájt, de elviselhető volt. Szexuális életet persze nem lehet élni egy ideig. Hat hetet javasolt a doki, de ... ;-) négyig bírtuk. Ment simán! :-D

Hegek szép lassan eltűntek teljesen!


Sok sikert, bátorságot kívánok!

47F

2018. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!