Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hámlik az összes lábujjam?

Mitől hámlik az összes lábujjam?

Figyelt kérdés

1 hete vettem észre, hogy hámlik a lábujjaimon a bőr.

Nem tudom mi okozhatja, mert fixen nem gomba, nem viszket, nem fáj, nem ég. Csak annyi hogy hámlik.


19 éves fiú



2018. aug. 11. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló gonddal küzdök, de én már rájöttem, hogy nekem a klóros víz szárítja így ki. Lehet nálad is ez a probléma forrása, főleg ha az utóbbi időben sokat voltál uszodában.
2018. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egész életemben mindig is olyan volt a kezem és a lábam is. Egyetlen orvos se tudja megmondani, hogy mitől van. Meg kell szokni sajnos :(
2018. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig így látatlanba nagyon gombának tűnik, a viszketés meg égő érzés nem feltétlenül és azonnal jelentkezik.
2018. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de csak a lábujjaim felső része. közte nem. semmi pirosság, semmi
2018. aug. 11. 16:41
 5/5 A kérdező kommentje:
De van egy tippem. Sokat ülök gép előtt és ugye mezítláb vagyok. Sokszor úgy ülök, hogy a lábujjaimat behajtom és azok közvetlenül érintkeznek a szőnyeggel. Lehet kidörzsölte
2018. aug. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!