Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, hasmenés, hőemelkedé...

Fejfájás, hasmenés, hőemelkedés, rossz közérzet. Ugye nem valami súlyos?

Figyelt kérdés

Csütörtöktől szombatig napi háromszor három kiscicával foglalkoztam, fecskendővel etettem őket és játszottam velük, mindezt gumikesztyűben és szájmaszkban. Vasárnap délután elkezdett menni a hasam, estére nagyon rossz lett, teljesen híg volt és mocsárzöld színű, a fejem pedig péntek óta fáj, ha nem mozdulok, akkor úgy az egész fejemben tompán érzem a fájdalmat, ha előre döntöm a fejem, olyan érzésem van, mintha az agyam a koponyámnak csapódna. Ezek mellé vasárnap este volt egy kis hőemelkedésem (valószínűleg csak a hasmenés miatti idegesség miatt), de a közérzetem már péntek óta rossz. Ma már nem ment a hasam, de nem is ettem szinte semmit, csak kekszet, meg sok folyadékot ittam (hétfő van), de a fejem továbbra is fáj, és a közérzetem is rossz. A macsekokat látta orvos, nem volt bajuk, féreghajtót, oltást kaptak, vasárnap már el is vitték őket, egészségesek voltak. Orvoshoz nem nagyon szeretnék menni, csak végső esetben, diákmunka mellett rázós lenne a táppénz...

Napi 7-8 órát alszok, kb 2 liter vizet iszok és 3x eszek, 164/50 cm/kg vagyok és a vérnyomásom átlagban 80/60 körül van, a pulzusom normális (orvosnál már jártam, hogy nem túl alacsony esetleg ez az érték) és 16 éves lány vagyok. Anyukám tehetetlen, nem tud velem mit kezdeni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. aug. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod elég alacsony...
2018. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok egy ideje, ezért is fordultam orvoshoz, de ő nem kerített neki nagyobb feneket, viszont másfél évig semmi bajom nem származott belőle esetenkénti szédüléseken kívül :/ Remélem nem ezzel függ össze az egész, mert akkor nem tudok mit kezdeni magammal, az orvosom hazazavart a vérvételes papírommal, hogy őt nem érdekli, szóval veszett ügy.
2018. aug. 13. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod nagyon alacsony, attól szédülhetsz, igyálé sokkal több vizet és mozogj rendszeresen. Szédülés ettől lehet.

Hasmenés lehet vírusos, nyáron gyakori, vagy ettél valami olyat, ami megártott, diéta és el fog múlni. Ha nem leszel jobban, akkor menj orvoshoz.

2018. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Heti egy röplabdaedzésem van, emellett biciklizek és gördeszkázok, egyik nap ezt, másik nap azt, jó közlekedési eszköznek is... Esetleg még valamit tudnék csinálni? Futni nem nagyon szeretnék, mert a röpi, biciklizés és deszkázás eléggé tönkreteszi az így is rossz térdeim :/

A hasmenés amúgy elmúlt, köszönöm szépen, kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok :(

2018. aug. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!