Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete hasmenés, hasfájás...

Egy hete hasmenés, hasfájás és hőemelkedés? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete megy és fáj a hasam, és hőemelkedésem van.

Reggel mindig alacsony, 36,5 szokott lenni, mint általában.

A hasi fájdalmak az első napokban kegyetlenek voltak, mostanra már szinte teljesen elmúlt, csak hasmenés előtt jelentkezik.

A nőemelkedés érdekes, ha nem lenne lázmérő, észre sem vettem volna, nincs különösebb panaszom rá, de azért aggaszt.

A székletem érdekes, valamikor javulni látszik és már majdnem teljesen szilárd, 10 perccel később pedig ismét rám jön a szapora.

Ahogy figyeltem, igazából teljesen mindegy, hogy mit, mikor és mennyit eszek, ugyanúgy távozik belőlem.

Orvosnál már többször is jártam, de csak széttárta a kezét.

Szerintetek mitől lehet? 17/f



2016. júl. 26. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó orvos ha széttárja a kezét. Nem küldött székletvizsgálatra, esetleg vérkép és hasi ultrahang?

Diétázol rendesen?

Vírusos megbetegedéstől kezdve sok minden okozhatja, ha már egy hete nem múlik, akkor éppen ideje lenni kivizsgálni az okát.

2016. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!