Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem lehetünk nemi betegek...

Ugye nem lehetünk nemi betegek, ha nem voltunk mással?

Figyelt kérdés

Barátomnak kb. két hete egy apró kis seb jött ki a makkján. Kicsit érzékeny volt körülötte a bőr, otthon Canestennel kezelte. Elmúlt a pirosság, és az érzékenység.

Ma voltunk a Bőr és Nemibeteg gondozó szakosztályon, ahol igazából semmi extrát nem mondtak neki, csak annyit hogy ilyen meleg időben ez kialakulhat. De vért is vettek tőle, és elküldik HIV meg hasonló vizsgálatokra. 2 hét múlva lesz eredmény. Travocort kenőcsöt írtak fel neki.

Nemrég tértünk át óvszerről fogamzásgátlóra, biztosan állítom hogy egyikőnk sem volt mással. Így ugye nem lehetünk azok? Mert interneten annyi mindent írnak, a barátom már bebeszélte magának hogy tuti hogy AIDS-es meg hasonlók, ilyen beteg, olyan beteg.

Arra gondoltam, hogy strandolt a Tiszában, talán onnan is lehet.

De már nem tudom mit gondoljak, nagyon félek ettől a gondolattól, habár nekem és neki is tiszta a lelkiismeretünk. Kérlek válaszoljatok hamar!

16/L és 17/F


2018. aug. 14. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknet a másik az első, és nem rohant fűhöz fához akkor nem lehet HIV beteg. De az óvszer ajánlatos, rengeteg más jellegű betgségtől megvéd
2018. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem látok rá esélyt, hogy HIV fertőzött legyen, ha valóban csak veled volt. A HIV szexen kívül vérrel is terjed, pl drogosok körében közös tű, gondolom a barátod nem esik ebbe a kategóriába.
2018. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!