Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utal a...

Milyen betegségre utal a gyakori orrvérzés? ( Napi 1-2 alkalom)

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet. Pl. magas vérnyomás is. Írd be Google-be, hogy "gyakori orrvérzés okai" és olvasgass. Vagy ami jobb, menj el a háziorvosodhoz.
2018. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akar orrpolip is okozhatja.
2018. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érszűkület és zsíros egyoldalú táplálkozás víz és nyomelem hiány .
2018. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen sajnos minimálisan magas a vérnyomásom, de a gyógyszer amit szedek nem engedi felszökni. Igen jövőhétre van időpontom az orvoshoz mert ez már kezd elviselhetetlen lenni. :(

Bárhol bármikor :(

2018. aug. 18. 13:07
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A betegségtől függetlenül érdemes lenne besüttetni, egy ideig megoldaná.
2018. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban igen besütöttték. Kb fel éve kezdődött. Eleinte egyszer, egyszer mostanában túl sokszor. Lehet újra kellene? Viszont egyik pillanatról a másikra nem kell ki fújni hozzá.
2018. aug. 18. 13:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet megint egy érrel van a gond az orrodban, ha a vérnyomásodra gyógyszert szedsz és normális, akkor attól már nem lehet. Nekem is csak addig vérzett állandóan, ameddig nem tudtam, hogy magas a vérnyomásom, mióta beállt a kezelésre, azóta már nem vérzik.
2018. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nekem már 3-szor sütötték (23 vagyok), pár évente újra kell.
2018. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nekem is újra kellene. 49 vagyok. Mint mondtam utoljára gyerekkoromban volt. Akkor lehet ez. Csak már egyre jobban idegeskedem ez miatt.

Köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 18. 13:39
 10/12 anonim válasza:
Nekem is nagyon sokszor vérzett kiskoromban aztán elmentünk vele orvoshoz, és azt mondta, ír fel egy krémet (Vazelin, amit vény nélkül is kapható), és minden nap kenjem be vele az orromat belül, rakjak be egy vattapamacsot, várjak 15 percet, és ha nem működik, akkor menjünk vissza, és elsüti. De bevált, azóta (3 éve) csak 2-szer vérzett, az is baleset volt.
2018. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!