Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírus lehet a ludas?

Vírus lehet a ludas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már lassan egy hete rossz a hasam.gyomrom és a beleim snincsenek a toppon.Az egész úgy kezdődött hogy vasárnap hányinger után hánytam.Kb 5éves koromban hánytam utoljára.Azóta néha szurkálnak a beleim bal és jobb oldalt is , gyakran hanyinger néha van étvágyam néha egy falat se tudna lemenni.Székletem tök normalis és vasárnap óta a kérdés feltevéséig nem hánytam.Mostanaba kezdtem esténként kiizzadni.Az egész hetet végig stresszeltem és a doki se tudott nagyon megnyugtatni.Az lenne a kérdésem , tapasztaltatok e mostanaba rajtatok hasonló tüneteket vagy ismeröseiteknél,családtagoknál jelentekztek e hasonlók.Mi álhat a háttérben?

2018. aug. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mit eszel és mit iszol, szedsz-e gyógyszert, ha igen hagyd abba egy időre, hátha amiatt van.
2018. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem azedek semmi gyógyszert és ugyan azokat eszem mint eddig :/
2018. aug. 20. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdd meg a dokit. hogy küldjön el hasi ultrahangra. Nem tudom, ilyenkor miért nem ezt teszi, holott ezt kellene tennie!
2018. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!