Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi kehet a bajom? Elfog...

Mi kehet a bajom? Elfog múlni? Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Egész eset ma hajnalba történt tesóméknál aludtam.. fél kettőkor arra "keltem fel" legalábbis erre emlékszem hogy nővérem előttem áll és ordit (megijjedt) aztán nagy nehezen tudtam vissza aludni pár órát alva.. másnap elméslte tesóm hogy mi volt azt mondta hogy bejött szobába hogy kikapcsolja a TV-t, kereste a távirányitot ami mellettem volt s mondta hogy felkeltem hirtelen körülnéztem (mint aki nem tudja hol van) és orditottam de én erre nem emlékszem, mondta hogy probált nyugtatni "nyugi csak én vagyok" de annál jobban orditottam és máztam felfele a falra (mint aki fél s menekülni akar) meg hogy kapálóztam, ekkor tesom megijjedt és ő is elkezdett orditani, s ekkor mar emlékszem hogy tesóm előttem van s ordit de ezt leirtam az elején. Nem tudom milehet a bajom de mintha félnék nem tudom csak nagyon furcsa érzésem van s mintha valaki folyton figyelne mellettem lenne vagy nem tudom mit érzek. Pszihes probléma esetleg vagy milehet a baj? Félek már a ma estétől hogy milesz lehet nen lesz semmi s par nap jobban leszek? Remélem tudtuk valamit tanacsolni segiteni vsgy hogy mi lehet a baj köszönöm további szép napot

2018. aug. 19. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy eddig semmi hasnló nem törtent velem. Esetleg még az törtenhetett hogy lelkileg megviselt volna hogy igy láttam a tesom? Ja és hogy a nőverem azt mondta hogy ő ugy látta mikor felkeltem hogy megijjedtem s mintha nem tudnám hol vagyok ezért ordithattam, de nem tudom csak olyan furcsa érzest erzek az egész testembe
2018. aug. 19. 12:54
 2/3 BlackWolf0128 válasza:
Álmodból hirtelen felébredve az agyad képes kombinálni a valóságot nem létező dolgokkal (lidércnyomás). Szerintem semmi komoly, nyugodj meg. Amúgy sem fordult még veled elő, szóval nem mentális gond ;)
2018. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak ennyi, jöszönöm szépen. Kiváncsi vagyok a következő párnapra, ha esetleg nem változik tegyek valamit vsgy több idő kell?
2018. aug. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!