Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szövettani mintavételen volt...

Szövettani mintavételen volt már vki?

Figyelt kérdés
a számból vesznek egy darabot, és elküldik szövettanra, van vkinek ezzel kapcsolaban tapasztalata? mennyire fáj utana?
2018. aug. 21. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a nyakamból vettek ki egy nyirokcsomót és küldték szövettanra. A sebészeten csinálták érzéstelenítéssel. Ahogy megcsinálták, már mehettem is haza. Megmondták mikorra lesz eredmény, akkor pedig vissza kellett menni az orvoshoz.

Igazából semmit nem éreztem, max. kicsi feszülő érzést. És sajnos nekem megsértettek valami ideget közben, mivel a fél oldalam (kezem, lábam, hátam) utána még vagy 1 hónapig zsibbadt és kisugárzott, de aztán az is megszűnt. De nálad ilyen kockázat nem áll fenn. Amúgy maga a műtéti beavatkozás helyét talán pár napig éreztem, de nem volt fájdalmas.

2018. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elzsibbasztják, nem érzel semmit amíg tart a mintavétel. Ha kimegy az érzéstelenítő, utána sajoghat, fájhat...
2018. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!