Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában gyakran előfordul...

Mostanában gyakran előfordul ha felalok a számítógép vagy tv elől akkor foltokat látok csak magam előtt másodpercekig ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
19/F

#betegség #folt #látászavar #pillanatnyi látás zavar
2018. aug. 24. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

oxigénhiány, szellőztess a szobában, menj ki a levegőre kicsit.

Esetleg cukorszint leesett? Régen ettél pl.


mondjuk ez foltokkal nem biztos hogy összefügg. Próbáld ki a szellőztetést első körben, esetleg a vérkeringésed akadt el az ülésben.

2018. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen óránként max másfél órankent levegő is jár
2018. aug. 24. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat 1., de ha nem tudod valamire a választ, akkor inkább ne is írj semmit.

Kérdezőnek. A vérnyomásod esik le a sok ülés utáni felállás miatt.

2018. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ilyenkor Mi a teendő? Igyak meg egy kávét?
2018. aug. 24. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit, ne keljél fel hirtelen, ez velem is elő szokott fordulni.
2018. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leesik a vérnyomásod a több órás kockulás után.
2018. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van.Inkább szemésztől kérdezd meg. Nos, nekem alapból baromi alacsony a vérnyomásom, ha meg fekvèsből felállok csoda,hogy talpon maradok. Ennek a tünete nem ilyen. Elsötètül és homályosul előttem minden, elmegy a látásom, semmi szín látás és a falnak dőlve próbálok magamhoz térni. Az oka valószínűleg az, amikor a monitoron nézel egy színes képet majd egy fehér háttér elé nézel. Vannak ilyen optikai csalódás tesztek is. A szemedbe beleèg a szín vagy hogy mondjam. Természetes. Mikor negatív effektusban nézetnek veled egy képet majd a falra nézve színes lesz és egyebek.
2018. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nem fehér falat nézek hanem ha pl bent nézem a tvt meg ha ki megyek utána mire ki erek addigra tűnik el a folt látás vagy néha még addigra se am nem fehér a fal
2018. aug. 25. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Érzel közben olyat mintha megszédültél volna? Amúgy nekem mondott vmi olyasmit a szemész, hogy ha elfárad a szemem meg az idegrendszerem akkkr ilyen lehet töle.
2018. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!