Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek, mi ez? Hasnyálmirigyrák?

Félek, mi ez? Hasnyálmirigyrák?

Figyelt kérdés
Május közepén volt egy 5-7 napos betegségem(hétfőtől vasárnapig), enyhe náthával, hasmenéssel(az csak 3 nap volt), ezalatt volt kb. négyszer normál állagú sárgás széklet. Ez csütörtökre megszűnt. Utána minden rendbejött. Három hete viszont enyhe hasi panaszaim kezdődtek, elég ritkák és nagyon rövid ideig jelentkeznek. Háton fekvés hatására nem erősödik, nem övszerű. Napi egyszer van székletem, puffadást nem tapasztaltam. Mozgás nem befolyásolja. 17 vagyok, nem dohányzom, az alkohol számomra ismeretlen, a cukrom is jó. Tágabb családban sem volt daganat/cukorbetegség. Sok orvosnál voltam már, olyannál is aki a dagantokkal foglalkozik(asszem onkológus), vizsgálatokon is, amik negatívak lettek. Statisztikailag rendkívül valószínűtlen(ezt az orvosok is mondták), főleg ilyen körülmények mellett, ráadásul ez főleg az idősek betegsége. Amúgy rettegek a betegségektől, már képzeltem be 'reálisabb' dolgokat. Sokat olvasom az internetet, ideges vagyok. Mi lehet ami még hasonló tüneteket okozhat.

2018. aug. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazolták hogy semmi bajod. Ami van, az pedig mentális. Nem minden tünet egyből rák, ez a legnagyobb hiba a netes öndiagnosztizálásban, hogy már a mumust látják bele az emberek a tünetekbe, és rögtön kutatják hogy vajon mibe fognak belehalni, miközben lehet semmi bajuk.


Negatív a leleted, az orvosok megmondták hogy nincs bajod. Ezen felül ha neked még ez mindig nem elég, akkor ott már fejben vannak gondok.

2018. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichológust neki! Fel kell fejteni az okokat ahhoz, hogy megszűnjön.
2018. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne az internetről határozd meg a betegségedet. Egyébként lehet bélgyulladástól kezdve akármilyen vírus, baktérium, ami ráment az emésztőrendszeredre.


u.i.: A hipochondriát is keresd meg a neten. :)

2018. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Azért útálom az ilyen hipochonder sxarháziakat, mert a valóban beteg emberek idejét lopják az álbetegségeikkel!
2018. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve a széklet kicsit másabb, mint előtte.
2018. aug. 26. 18:43
 6/6 hosssszú válasza:
100%
Valoszinüleg phszisésen okozod saját magadnak a fájdalom èrzetet. Hipohondereknél mint te ez gyakori.sajnos vannak olyan esetek,hogy az agyad elhiszi amin gyötrödsz lehet az bármilyen betegség és ténylegessen megbetegited magad. SoS ba valami agyturkászt mert idövel ez csak rosszabb lessz.
2018. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!