Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől van? Nagyon félek.

Ez mitől van? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Ugye nekem 12 eves koromban kezdodtek a dolgok

Lement a vernyomasom

Fizikai terheles kozben a melkasom iszonyuan szur

Van amikor fekves kozben is szurt be

Nyugalmi allapotban a szivem elkezdett ugy verni mintha futottam volna kb (10-15 mp-ig dobog igy)

Es a mai napig ez a problemam..

Voltam vele orvosnal de beutalt a korhazba de mivel valami virust elkaptam igy nem a szivemmel foglalkoztak (2016-ban volt)

Viszont tegnap este begorcsolt a melkasom (lehet a szivem volt de nem akarok hulyeseget mondani..)

Es kb 10 percig tartott..

Szoval ez a szitu

holnap utan megyek orvoshoz

Igy ezekkel a panasszokkal erdemes menni?

Normalis valaszolokat jutalmazom egy zoldel.

Koszonom

(16/l)


2018. aug. 20. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Csaladban voltak szivbetegek (szivzorej, es ocsem a Magyarorszag egyik legdurvabb szivelegtelensegevel szuletett...)
2018. aug. 20. 13:16
 2/9 A kérdező kommentje:

Illetve elegge faradt vagyok..

Egesz nap aludni akarok...

2018. aug. 20. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el feltétlenül, ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen szervi baj.
2018. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szervi panaszunk van, úgy mindenképpen nemhogy "érdemes", hanem igen, orvoshoz kell fordulni, főleg a Te életkorodban, és még figyelemmel arra is, hogy a családban van-volt hasonló problémás családtag! Igen, mindenképpen menj el orvoshoz, és mindezeket, amit itt leírtál, mondd el neki. Úgy gondolnám, egy kardiológiai kivizsgálás nem ártana.
2018. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sorozatos kivizsgálások rendre negatív eredménnyel zárulnak, akkor ez részben az életkorodnak (hormonális változások vegetatív hatásai), részben pszichés hatásoknak tulajdonítható, utóbbi esetben inkább pszichológus segítsége kellene.
2018. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem ez 1 éve jött elő. Minden vizsgálatot végig csináltam hogy ez miért van. Paranoiás lettem emiatt. De kiderült hogy ez pánikbetegség. Amin nem lehet segíteni kivéve ha be gyógyszerezik az embert. A tünetek még attól jelentkeznek csak az ember lesz@ r ja a gyógyszerek miatt. Én ezért hagytam abba a gyógyszert tönkreteszik a szervezetemet és a rövidtávú memóriám is rossz lett emiatt. Most hogy kiürül a gyógyszer a szervezetemből elmegyek egy pszihológushoz ő az utolsó aki tud ezen segíteni és természetes módon negy be drogozva. Lehet nem ez a problémád mint nekem de esélyes. De minden jót neked!
2018. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazábol tolem nagyon messze all a gogyszer meg a drog erted hogy mondom..


Amugy szerintem ez nem lelki dolog

Nagyon rosszul voltam tegnap este ... Gyomrom is gorcsolt stb.. De mentot nem nagyon akartunk hivni mert erre minek?

Szoval ertitek..

2018. aug. 20. 15:18
 8/9 anonim válasza:
Az előző vagyok. Érdekes akkor fogalmam sincs de mielőbbi jobbulást neked!
2018. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2018. aug. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!