Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körömgomba miatt jó néhányszor...

Körömgomba miatt jó néhányszor (6-8 alkalom)bekentem Canestennel a beteg körmömet.Milyen baja lehet ebből a babának? Ha egyáltalán lenne.

Figyelt kérdés

Első hónapban is azt hiszem, meg 20-21 hetesen is.

Aztán egyszer megkérdeztem a háziorvosomat erről h szabad-e kezelni Canestennel, és azt javasolta várjak szülés utánig akkor majd lekezelhetem, nehogy véletlenül is felszívódjon valami.

Kicsit megijedtem.Nem mertem elárulni neki h kenegettem egy időben.

23 hetes kismami


2009. jan. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyitől nem lesz baja, ne aggódj! De azért ha a doki azt mondta, hogy jobb kerülni, akkor ezekután inkább várj a kezeléssel szülés utánig. Amúgy ha belegondolsz, terhes nőket gyakran kezelnek gombával és erre bizony nem csak kúpot, de időnként krémet is adnak, hisz a hüvely külsejéről visszafertőződne.
2009. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az még lemaradt, hogy tudom hogy neked körömgombád van, de a gomba az gomba, a Canestent meg hüvelyhez is szokták használni, nem csak körömgombához.
2009. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terh. alatt sokat be volt gyulladva a lábujjam és én erre Tetrant használtam,aminek a hatóanyaga káros,de mivel bőrön keresztűl nem tud olyan mértékben felszívódni külsőleg lehet használni(betegtájékoztatóban volt),sztem te is használhatod a Canestent.Az 1nek is igaza van.
2009. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 25. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!