Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik utalhatnak szivproblemara?

Mik utalhatnak szivproblemara?

Figyelt kérdés

Neha nyilalgat a szivem, legalabbis a bal mellemnel valami, ez mar evek ota, csak most kezdett el aggaaztani. Ilyenkor zsibog a bal karom nehany pontban. Szorongok, mert nyilvan raparazok, hogy mi az Isten tortenik velem. Amugy is panikolasra hajlamos vagyok. A vernyomasom picit magas 110,120 kozott mozog (ez a csuklos mert mar 160at de azt nem akartam elhinni), most ahogy neztem ora alapjan a pulzusom 88. Haziorvos merte tobbszor, mikor nala voltam azt mondta hogy kicsit magas, de betudhato annak, hogy izgultam. Mondjuk nem mondanam, hogy nagyon nyugodt vagyok most, elegge aggaszt ez a dolog. Kajalas utan is erzem, hogy jobban dobog a szivem, ha lepcsot kell masznom akkor is rosszabb. Nem sportolok, az allokepessegem rengeteget romlott az evek alatt.


Ezek alapjan mar lehet barmilyen szivbetegsegem? A nyilalas aggaszt leginkabb.

21/L


2018. aug. 29. 10:28
 1/4 szántóvető ***** válasza:

ezt rossz olvasni.mi lesz veled 40 évesen?járókerettel fogsz járni?

"Mik utalhatnak szivproblemara?"-a tüneteid úgyhogy keress fel egy kardiológust.

2018. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oké, nincs szívbetegséged, csak szorongsz, ideges vagy. A 120 az tökéletes vérnyomás, a magas pulzus pedig részben az izgulás, részben az edzetlenség miatt volt/van. Tehát kezded sejteni a tanácsomat...Igen, kezdjél el sportolni.
2018. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
pánikrohamnál szokott nekem fájdalmas tünetet produkálni a bal karom, szívem körül. Később ez már jelenthet problémát idősebb korodban, így meg kéne találni a probléma forrását, mitől alakult ki nálad.
2018. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A betegsegektol felek, ez a legnagyobb baj. Es az mitol lehet, hogy ha jobban bekajalok akkor erosebben erzem a szivdobogast? Masnal is ilyen? Ez normalis?
2018. aug. 29. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!