Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halolaj kapszula magas koleszt...

Halolaj kapszula magas koleszterin szintre?

Figyelt kérdés
Eddig rusowastatin jellegű (tartalmú, hatóanyagú?) gyógyszert szedtem magas koleszterin szintre. nem is rossz most a koleszterin szintem.De fáj mindenem,alig tudok lehajolni, ha leülök alíg tudok felállni.Azt olvastam hogy ezek a gyógyszerek izületi fájdalmakat okoznak,(pedig szedek mellé Q10-et).mondtam az orvosomnak hogy nem fogom szedni!(egy hete) azóta tényleg mintha jobban lennék.Viszont azt hallottam hogy emelkedett koleszterin szintre jobb a halolaj kapszula.Meg is néztem a NET-en az egészség pláza web oldalon,van vagy 25 féle.Az a kérdésem hogy van e valaki aki halolaj kapszulát szed, és igazoltan jó a koleszterinje,hogy pontosan melyik készítményt szedi?

2018. szept. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálnod, hátha az is lent tartja, sajnos tapasztalatom nincs róla. Egyébként biztos is hogy a rosuvastatintól fájtak az ízületeid, apukám ugyanígy volt, ő is abbahagyta.
2018. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én középkategóriásakat szoktam venni, most éppen a JutaVit terméke van, a MEGA halolaj.

A koleszterinszintjeim mindig rendben voltak, tehát a halolaj fogyasztása előtt is.

Szerintem próbáld ki nyugodtan, több előnyös hatása is van, pl. az agyműködésre, memóriaproblémákra is szuper.

Amennyit még tudok erről a koleszterines témáról, az az, hogy állítólag a növényi olajok sem mind jók, tehát tanácsos extra szűz olívaolajjal vagy kókuszolajjal főzni.

Meg nézz körül még a neten, hogy milyen természetes koleszterincsökkentők vannak (teák, gyógynövényes tabletták).

2018. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 köszi ennek utána nézek, teák kilőve, utálom a meleg italokat,napközben jéghideg szódavizet, este sört, fröccsöt fogyasztok.
2018. szept. 2. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre inkább úgy tűnik, nem sok haszna van

[link]

2018. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Omacor kapszulát vegyél magadnak. Ez a legerősebb. Csökkenti a tiglicerid szintet is. Attól függ mennyire fog használni, hogy mennyire magas a koleszterined? Nekem is fájnak az ízületeim sajnos, pedig 100 mg-os Q10 vitamint szedek mellé. Kapor tablettából napi 4 szemet szedj! Tyúkhúr teát is ajánlom.
2018. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi, utána nézek.
2018. nov. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!