Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állam alatt egy kis csomó...

Állam alatt egy kis csomó normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már legalább 6 éve érzek egy kis csomót de lehet régebb óta is ott van az állam alatt. Pici kemény és nem tudom mi lehet csak azt hogy mar rég óta ott van. Eddig nem nagyon gondoltam bele, hogy mi lehet. Szerintetek érdemes egy ilyen miatt aggódni?

2018. szept. 4. 23:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 20/F
2018. szept. 4. 23:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 éve ott van és nincs semmilyen káros következmény azóta, akkor biztosan nem kell aggódnod. Semmi komoly.


Nagy valószínűséggel egy zsírcsomó, amit kérésre eltávolítanak. De maradhat is.

2018. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ott vannak nyirokcsomok is viszont sok helyen olvasom hogy sok embernek érezni alapból jobban pláne a nyakban. A legrosszabb ami eszembe jut a follikuláris lymphoma ami ugye évekig nem növekszik bár 6 éve ez szerintem ugyan olyan méretű viszont az en koromban pláne hogy 14 évesen vettem észre elég ritka lenne.
2018. szept. 4. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!