Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent, ha már 3-szor...

Mit jelent, ha már 3-szor fordult elő velem, hogy 5 percig, cikázó vonalakat láttam? Olyan volt mint az összekapcsolt v betűk. Nem volt utána fejfájásom.

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Aurás migrén. Először a látásod szórakozik, aztán vagy jön a jó kis fejfájás is mellé, vagy nem. Ilyenkor pihenj le, függöny behúz, nekem a sötét mindig segít, meg egyél valamit mert az alacsony vércukor is kiválthatja. 5 perc nem sok idő, nekem általában legalább fél óráig tart egy aurás "roham". Orvoshoz viszont nem árt elmenni vele, mert minimálisan emeli a későbbiekben a stroke rizikóját, bizonyos gyógyszereket sem ajánlott mellé szedni, meg ha gyakorivá válik beutalhatnak neurológiára is, mivel az ilyen fajta migrének nagyon apró bevérzések az agyban. Nem kell tőle megijedni, de jobb ha orvos is tud róla. Ja meg amit még észrevettem magamon, hogy nálam az aszpartám nevű édesítőszer hatására azonnal kijön a migrén. Amúgy is baromi egészségtelen, úgyhogy én kerülöm ahol csak tudom.
2018. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni szemészetre és ha ott nem találnak bajt, akkor neurológiai vizsgálatra.
2018. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!