Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halálra unom magam, mit tegyek?

Halálra unom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szívműtétből lábadozok hónapok óta, szóval a kérdés nem tini hiszti. Sportolni, jönni-menni még nem tudok, max 2x fél óra séta a kertben, ez kipipálva. Már az összes könyvet kiolvastam, az összes rejtvényt megfejtettem, tévé szar, gépet unom. Rajzolni nem tudok, bélyegalbumom nincs, fészbuk nem érdekel. Mi az istent csináljak? Normális válaszokat, ha lehet, köszönöm!

2018. szept. 8. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz filmet, sorozatot. Akár más nyelveken és tanulj nyelvet. Az mindig hasznos.
2018. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy PS4-et, és hozzá Witcher 3-mat, Fallout 4-et, Unchartedet, God of War-t és Horizon Zero Dawn-t. Kb 1000 órányi elfoglaltság.
2018. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"gépet unom"


Mire unod használni? Használd másra! Pl. tanulj valamit a segítségével youtube-videókból. Nem csak nyelv lehet ez, hanem sokminden más, barkácsolás, kézműveskedés, stb. Keress ötleteket ahhoz, hogy miket fogsz csinálni majd akkor, amikor már jobban leszel.

Jobbulást!

2018. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolhatsz - meditációt.., én pl elég jól el tudom vele ütni az időt...

Az is jó benne hogy utána nyugodtan elvagyok hogy kb nem csinálok semmit..

Egyébkét én a helyedben nem csak sétálni mennék ki, hanem még ebben a jobb időben kicsit kiülnék a természetbe is. Csak kint lenni is elég megnyugtató tud néha lenni..

2018. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

"Már az összes könyvet kiolvastam"


Mármint ami otthon van, gondolom.

--> könyvtár, ill. több ezer könyv van a neten is pdf-ben


"tévé szar"


Úgy érted, elromlott? Az jó. :D

De ha filmet akarsz, tele a net.

Egy rakás csatornát szintén tudsz neten nézni.

A YouTube-on rengeteg természetfilm meg mindenféle van.

Lehet válogatni bőven, tíz teljes élet sem lenne elég végignézni az összeset...


Plusz:

- selejtezhetsz (régi iratokat, ruhákat, bármit)

- rendezgethetsz (számlákat időrendi sorrendbe fajtánként, az 5 évnél régebbiek kuka)

- olvasgathatsz régi kedves leveleket

- átrendezheted a fotóalbumokat (a rendeset és a digitálisakat is), és újakat is hozhatsz létre

- rendet rakhatsz az email-fiókjaidban (törölgetés stb.)

- hallgathatsz zenéket (szintén annyi van, hogy nem érsz a végére soha)

- a nyelvtanulás nagyon jó ötlet, amit már írtak, csak támogatni tudom

2018. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!