Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha unalom ellen,...

Mit tegyek, ha unalom ellen, halálra zabálom magam?

Figyelt kérdés

Tegnap estefele is, nemtudtam mit kezdeni magammal, erre bevágtam 2 hamburgert, 5tojásos rántottát, aztán csirkepörköltet, ekkor tudok csak megnyugodni, ugyanis megmozdulni nem bírtam, csak görnyedtem a tv elött. gila bitet kellett beszednem, próbáltam hánytatni is magam végül.. Rá 2óra múlva 2 yoghurt+1 konzerv szardínia..


68kg/179cm

Valami kőkemény sport kellene amivel letudnám kötni magam, vagy valami szellemi elfoglaltság. Tudnátok tanácsot adni?

Egyszerűen muszály zabálnom, teleennem magam, mert csak így érzem a "kielégülés" érzését, így tudom lekötni az energiáimat.



2016. márc. 4. 12:04
 1/5 A kérdező kommentje:
23/f
2016. márc. 4. 12:05
 2/5 anonim válasza:
100%

Keress magadnak valami hobbit, bármit, ami érdekel. Főleg jó lenne ha valami sport lenne az, pl. kerékpározás, séta, mozgás.

Ha, így folytatod az mellett, hogy nagyon elhízol kb. 40 éves korodra jó eséllyel kapsz egy stroke-t, vagy szívinfarktust.

2016. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
majd jól megadagacc édesfiam 140 kilóra aztán sportolhatsz keményen nem fogsz utána unalmadban zabhálni
2016. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit én...ne egyél semmit xD


Egyébként kezdj el Call of Dutyzni, tuti leköt

2016. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A PC játékok már nem kötnek le, WOT-ot most hagytam abba végleg. Lassan bejön a munka, úgyhogy lesz, mivel foglalkoznom, csak lenne már valami:D
2016. márc. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!