Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Levegővételkor a fülembe...

Levegővételkor a fülembe hallom a súgást. Mi ez?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta a bal fülembe ha az orromon veszem a levegőt ott hallom bell a súgást, néha kattan is egyet, és rosszabbul is hallok vele mint a másikkal. Ha befogom az orrom és fujogatni kezdem a levegőt akkor azon a felén erősebb fujáskor fütyülő hangot hallok, fülészeten voltam vele azt mondta nincs benne semmi fülzsír. Pedig szerintem van, és tegnap fülpiszkálóval nyultam vele és fájt valami belül. Kövirózsa csepp jó lenne rá? Mitől lehet ez? 31/F

2018. szept. 9. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érzed a szádban, hogy kering a levegő? Bölcsességfogaid megvannak még?
2018. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A felső bölcsességfogaim megvannak. Egy fogamat se húzták még felülről.

Nem érzem,hogy a számba keringene a levegő.

Egyszer fülpiszkálóval belenyultam akkor elmult ez, aztán ásítás után megint ugyanaz volt.

2018. szept. 9. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Fent a leghátsó fogaknál van egy letapadt levegőjárat (csak erős nyomásra nyílik ki), ott lehet valami gubanc, gyulladás, ami miatt hallod a sípolást.
2018. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha meg jobbra-balra mozgatom az állkapcsom akkor néha nagyot reccsenik is a fülembe valami de csak abba a fülembe. Az mitől van?
2018. szept. 9. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
El kéne menni fülészetre, szerintem fülkürt probléma lehet, de csak tipp.
2018. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy atlyukasztottad a dobhartyadat véletlen. Az nagyon gyakori
2020. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!