Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magán orvosnál voltam tudoszur...

Magán orvosnál voltam tudoszuron kb 3-4 honapja de 1 allas miatt elkuldtek megint 1 magan tudoszuroshoz nem lesz bajom hogy 1 evbe 2x leszek tudoszuresen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van érvényes tüdőszűrő leleted, egy munkáltató sem kötelezhet arra, hogy csináltass még egyet. Én úgy tudom, meg sem szűrnek egy évben kétszer. És mi az a magántüdőszűrő? Nem is hallottam ilyenről.
2018. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is magánban voltam, nekem igazolnom kellett a sárga kiskönyvben pecséttel, hogy voltam, vagy külön lapra is lehetett ezt, ha az nem lett volna. Az elsőről van ilyen igazolásod? mert akkor nem kellene megcsinálni mégegyszer és fizetni érte.
2018. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg.. Akkor most ujat kell? Nem lesz bajom?
2018. szept. 10. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod,hol voltál először? Még ha fizetned is kell,kérd ki a leletedet! 1 évig érvényes.
2018. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!