Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egész nyáron gépeztem...

Az egész nyáron gépeztem (amit nagyon bánok) és kb 2 hete elkezdett fájni a nyakam, tarkóm es a fejem hatul. A mai nap nagyon fájt a fejem hatul. Marmint gorcsolt. Nagy nahom lehet? Bekepzelem hogy mivan ha rakos vagyok. Nagy bajom lehet?

Figyelt kérdés

Amugy nagyon felek. Multkor abnyira bepanikolotam hogy rakos vagyok-e hogy felporgott a szivem es dokihoz mentunk.(Amigy nem volt baj a szivemmel semmi.)

Amugy csak ez a baj. Most nathas is vagyok. Amugy semmi hanyinger hanyas hasmenes stb nincs. Szerintetek? Nagyon felek. Amugy gyerek vagyok, es egeszseges.



2018. szept. 10. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az agyrák egyik tünete, hogy sokat ismételjük az amúgy szót, de ezt leszámítva semmi bajod
2018. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komoly választ kérlek. Bocsánat különben
2018. szept. 10. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak nyugi semmi bajod,csak a folyamatos görcsös testtartás bosszulja így meg magát.Nem vagy rákos ne pánikolj.. :)

És ha sokat gépezel tarts közben szüneteket mikor felállsz, mozogsz, meg a szemednek is kell a pihenés.

2018. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia koszi. :) ilyenkor ugy megtudok nyugodni. Amugy meg azt mondtak ha agydaganatom lenne akkor sokkal rosszabbul lennek..
2018. szept. 10. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább enyhe hipochondriád van, gépezéstől nem kap rákot az ember. Máskor ügyelj, most pedig ne gépezz túl sokat, mozogj, pihenj, majd elmúlik a fájdalom. Már leírták, hogy tartós görcsös tartás miatt lehet ez, nem tart örökké és főleg nem rák, ez hogyan jutott eszedbe...?
2018. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utana olvastam hogy mi lehet a bajom ha gorcsol a fejem hatul vagy valami... De amugy sokszor nagyon beparazok.
2018. szept. 10. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak azt nem tudom, minek nektek 11 hét szünet? Felesleges.
2018. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!