Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegség?

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés

Egy ideje már van, időnként hasmenésem van kB egy napig, aztán most székrekedés, nagyon fáj sokszor a hasam, sokat van hányingerem és lehet fogytam is.

Voltam orvosnàl laborban de semmi.

Félek, hogy rákom van.

Jövőheten megyek belrakvizsgalatra. Szerintetek??

44/N


2018. szept. 14. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A rákos megbetegedéseknek NINCS semmi előzménye sajnos..

És ha egy kicsit utánaolvasol a vastagbéldaganatnak , akkor rájössz, hogy annak semmi előzménye nincs sajnos..

Hasmenés lehet, attól is, hogy elrontottad a gyomrod, vagy nem figyeltél, és egy kis romlott ételt ettél.


Szerintem az emésztőrendszereddel van a gond, nem pedig a vastagbeledddel, mármint a rák, meg a daganat..

DE azért menj el egy bélrákvizsgálatra a biztonság kedvéért.

ÉS amúgy most járvány van az egész ország területén..

Én is most abban szenvedek, illetve már csak szenvedtem, mert most már kezdek kigyógyulni, igaz, hogy nekem nem volt se hasmenés, sem pedig hányinger, egy szimpla megfázás, + egy tüszős mandula gyulladás...

Orrdugulás, lerakódás..

Minden esetre menj el egy bélszűrésre!!!

2018. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Ez nem hiszem, hogy virus, mert ez honapok ota van es nem rendszeres. Marmint a hasmenes. A hanyinger meg hol van hol nincs. Eteltol fuggetlen

2018. szept. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!