Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire gondoljak? Volt már...

Mire gondoljak? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval a menstruációm általában sosem pontos nagyon ritka volt az a hónap hogy ugyan azona napon jöjjön meg. Volt hogy 2-3 napot késett vagy akar egy hetet sőt olyan is volt már hogy egy hónapot. Utóbbi hónapban három hetet késett és úgy jött meg hogy strandon voltam és a meleg víztől ( gondolom). Most szinten ez a helyzet 10 napja késik, de most teljesen másképp érzem magam. Eddig csak akkor volt menstruacios tünetek ami előtt tényleges megjött. De most már mióta meg kellett volna jönni vannak kisebb alhasi fájdalmak (de egyáltalán Nem. vészes) állandóan úgy érzem meg fog jönni de semmi, fehér folyasom is van meg néha átlátszó, sőt ma szurkálást is éreztem. Terhes nem lehetek de azért a biztonság kedvéért teszteltem és negatív lett. Szerintetek mi okozhatja ezt? Lehet valami nemi betegség? Mire gondoljak ? Volt már valakinek ilyen ?

2018. szept. 10. 02:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem le írni hogy úgy kb 2-3 hete amikor együtt voltunk a párommal észre vettem hogy utána véreztem. És ez meg több okot ad az aggodalomra de nem tudom mire gondoljak?! Ez lehet normális ?:|
2018. szept. 10. 02:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz.
2018. szept. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos.

Nem jó jel, ha szex után vérzel.

2018. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!