Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy daganat?

Lehetséges hogy daganat?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta néha néha véres volt a székletem, és elmentem proktógushoz, aki belső aranyeret diagnoztizált. Meg is nyugodtam aztán, mert amikor visszamentem kontrollra mondta hogy már nincs gyulladásban az aranyér. Aztán most meg körülbelül egy hete mindig teltségérzetem van de csak a bal oldalamon és ha ülök a derekam is fáj a bal oldalon+nagyon gázosodok. Mi lehet ez segítsetek. 17/g

2018. szept. 18. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű valamit nem tudsz megemészteni. Figyeld a táplálkozásodat: mikor jobb, mikor rosszabb attól függően, mit eszel. Lehet, hogy valamit ki kell hagyni.
2018. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem tényleg csak az :)
2018. szept. 18. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a következő lépés a gasztroenterológus. Persze előtte lehet kísérletezni, hogy kihagyod a gluténes termékeket majd kihagyod a tejtermékeket úgy egy-egy hétig.
2018. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ameddig nem muszáj nem nagyon akarok menni gasztroenteorologiara, mert nem egy olcsó dolog én meg a kórházba nem megyek be hogy megkínozzanak az biztos. Meg a székletemmel nincs baj, néha van csak lágy székletem.
2018. szept. 18. 09:12
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez szerintem is inkább táplálkozási probléma. Csak úgy derítheted ki, ha egy-egy dolgot elhagysz vagy lecseréled más jellegűre.
2018. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!