Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmehetek másik orvoshoz,...

Elmehetek másik orvoshoz, hogy kiìrjon?

Figyelt kérdés
Elég beteg vagyok, egész nap köhögök, nehezen nyelek, mert fájdalommal jár. Mindehhez hozzá jön, hogy fáj a fejem és hőemelkedésem van. Doki mindenre adott gyògyszert és azt mondta ezzel nyugodtan lehet dolgozni. Be is mentem, tényleg elmùlt a tünetek nagy része (a fejfájás nem), de másnapra még rosszabbul lettem. Most is bevettem minden, amit felìrt, be is fogok menni, de tegnap is megkaptam a munkatársaktòl, hogy ne menjek be betegen. Ùj doki, ilyennel még nem találkoztam. Tudom valahol jelenteni, hogy nem jò amit csinál? Éves szinten nem szoktam pár napnál többet hiányozni.

#betegség #háziorvos #táppénzes papìr
2018. szept. 20. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Másik orvos nem tud kiírni.

Menj vissza hozzá nyugodtan, mondd meg, hogy rosszabbul vagy. Ha most sem akar kiírni, akkor keress egy normális orvost, akihez átviszed a papírjaidat.

2018. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mondd meg, hogy a kollégáid kifogásolták, hogy betegen mentél be.
2018. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Így van, vissza kell menni és mondd meg, hogy nem tudsz így dolgozni. Neki semmi hátránya nincs abból, ha táppénzre vesz fel.
2018. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül az történt, hogy bementem olyankor, amikor ő nem rendel, elmondtam a másik dokinak, hogy ez a helyzet és legyen szìves vizsgáljon meg ő is. Ő kiìrt, azt mondta, hogy nem is érti a szituációt, mert sokan szoktak szimulálni egy-két szabadnapért, de engem már ránézésre vizsgálat nélkül is kiìrt volna.
2018. szept. 22. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez jó. Engem meg nem tudtak kiírni, amikor költözés után még nem voltak meg a papírjaim az új dokinál...

Mindegy, szerencséd volt. Jobbulást. :)

2018. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!