Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Mit kellene...

Mitől lehet ez? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja küzdök egy elég kellemetlen problémával ami ne akar szűnni. Munkahelyemen sajnos ülőmunkát végzek és nagyon furcsa dolgot tapasztalok. Vírusfertőzés után alakult ki, hogy semmit nem bír egyszerűen a gyomrom. Már nem eszek szinte semmit. mert félek hogy ismét így járok. Felpuffadok mindentől még ha vizet iszok is és kijön buborékok formájában. Tehát szellentésként. Nem bírom ezt sokáig. Nem tudom kontrollálni, és magától kijön. Észre se veszem. Csak kenyeret eszek már ami gluténmentes, meg sonkát ami szintén az. Laktózmentes dolgokat, gyümölcsöt se sokfélét. Kávét se iszok. A székletem nem rendszeres. Sajnos megváltozott azóta az állaga. Sportolok rendszeresen, de így se lett jobb. Sajnos titkárnőként ez a munkám végét is jelentheti. Valaki tudna valamilyen tanácsot adni? Merre induljak el? A háziorvos kiröhögött és azt mondta majd elmúlik. De azóta sem múlik. Nagyon kétségbeesett vagyok és nem tudom mit tegyek. Még a kenyér sonka víz étrend se használ sokat. Egyszerűen nem merek enni. Stressz hatására pedig fokozódik. Csak szénsavmentes vizet iszok.


25/l



2018. szept. 20. 15:04
 1/1 Skatebird ***** válasza:

Gasztroenerológus egy véreredményből sok mindent kideríthet. Addig is ha meleget eszel és lassan, az segít az emésztésben, és az is ha sikerülne megnyugodnod.

Döntsd el, mit fogsz enni, aztán már felesleges idegeskedni, ha megnyugodtál, ülj asztalhoz és jó étvágyat!:) Úgyis kiderül, hogy jól választottál-e ebédet. Ha igen, szuper!, ha felfúj, akkor sem segítesz az aggódással, sőt. Szóval ráérsz utána mérgelődni egy kicsit, ha muszáj.

2018. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!