Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon szedhetek Paroxat és...

Vajon szedhetek Paroxat és Rivotril mellé altatót? Nem rendszeresen szedném.

Figyelt kérdés
Szorongásos pánikbetegségem és depresszióm van már hosszú évek óta. Lassan 10 éve szedek antidepit és nyugtatót, de sajnos sokszor nehezen tudok elaludni vagy felriadok és nem tudok visszaaludni rendesen. Altató szedésén gondolkozom amit nem mindig szednék csak akkor ha feltétlen fontos, hogy jól aludjak.

2018. szept. 22. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, de a kezelő orvosod tudna válaszolni! MIÉRT nem hozzá fordulsz?
2018. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgyis neurológus írja fel az altatót, beszéld meg vele. Ezek már komoly gyógyszerek. Viszont tényleg csak ritkán használd, nálam pár nap alatt kialakult a függőség.
2018. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide neurológus? Íratsz fel a háziorvosoddal nyugtatót. Nem fog örülni neki, de felírja.
2018. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Se a Paroxatot, se a Rivotrilt nem fogja háziorvos felírni. Maximum a Frontint.
2018. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen pszichiáterrel kéne ezt a problémát megbeszélned. Egyébként ezeket a gyógyszereket csak receptre kaphatod meg, tehát orvoshoz kell fordulnod.
2018. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megyek orvoshoz nem arról van szó, csak mivel 2-3 hét a bejelentkezéstől a fogadásig eltelt idő így gondoltam itt is körbekérdezek hátha valaki mond valami okosságot.
2018. szept. 22. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet szedni biztosan, én is szedtem.

Zolpidem hatóanyagút írt a pszichiáterem.

2018. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!