Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajánljatok pontos vércukormérő...

Ajánljatok pontos vércukormérőt sos?

Figyelt kérdés

Sziasztok

a cukormérőm, gagyi retek Avital megadta magát-egyik percen mér 3.8, rögtön utána 8.5-t, na ekkora ingadozás incs, plusz a tesztcsíkok felét E_7 hibaüzivel be sem olvassa, azt hiszem kuka és a márkát nagy ívben kerülni fogom.

Szeretnék venni egy megbízható mérőt, de nem tudom melyik a legjobb, mit ajánlanátok?

Acu-chek ről jókat olvastam, de abból is annyi féle típus van, kis segítség jól jönne a választásban, nem kell hiper-szuper csodagép, csak a cukrot mutassa megbízhatóan és pontosan, az a szemét Avital elég pontatlan volt.

köszi



2018. szept. 25. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem orvos, diabetológus tud ebben érdemben segíteni. Nem értek hozzá, de szerintem ha valaki, akkor ő az, aki biztos tud objektív tanácsot adni + akár kedvezményt is tud adatni azáltal, hogy receptre felírja
2018. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dcont nevű megbízható. Mi már túl vagyunk pár márka kipróbálásán.
2018. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elromolhat az is. Évente ezeket be kell vizsgáltatni, kalibrálni.
2018. szept. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Accu chek active van, ez szuper. Mintha most sok helyen akció volna.
2018. szept. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, asszem Accu-Chek Active, vagy Performa lesz, ez most akciós, igaz így is drágább, de jár mellé 50 db tesztcsík.
2018. szept. 26. 14:34
 6/7 anonim válasza:
Szia, lehet, hogy kései a válaszom, de én is a Dcontot ajánlom. 6 éve, mióta cukros lettem használom ugyanazt a készüléket, eddig nem volt panasz rá (Dcont Ideál), összevetettem már röbb márkájú eszközzel, azonban a mérés 0.2-nél jobban nem tért el egyszer sem. Bátran ajánlom!
2018. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dcont
2018. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!