Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most betegseg vagy csak...

Ez most betegseg vagy csak egy gyerekes viselkedes?

Figyelt kérdés
Na szoval, abban tisztaban vagyok hogy nincs valami rendben, vagyis rendben van csak masok nem igy latjak... 2 eve hetente tobszor vagy akar napi 8x tele zabalom magam es ...meghanytatom magam [ez inkabb a Bulimia tunetei] viszont most elkeztem koplalni mivel lehetosegem van ra... a 160cm es 43kg en sokal tobbnek erzem/latom. De azert sokszor elo jon a hanyas idoszak is.... emiatt jartam Pshihologusnal de nem segit... max 5-10kg fogyhatok mivel ha esszre fogjak venni a csaladom/rokonok KENYSZER ETETNI FOGNAK. Megis koplalok, bar ezt akkar a suliban nyiltan elmerem mondani. HA TEHETNEM AKKAR 20KG IS FOGYNAK Most akkor mi van velem? elmondani nem nagyon van kinek mivel senki nem ert meg,,,,mindenki szerint HULYESEG ES GYEREKES
2018. szept. 27. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt hívják testképzavarnak. Amikor valaki betegesen csak önmagával van elfoglalva és saját magát külsőségekben akarja kiteljesíteni.
2018. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!