Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha gyerekes vagyok?

Miért baj az, ha gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, tudom, mindjárt 18, de én inkább 10-12-nek érzem magam.


Nem járok csupa rózsaszínben, nem hordok kislányos ruhákat, átlagosan öltözködöm, sminkelni csak néha szoktam, akkor is mértékkel, mert undorodom a kivakolt fejű csajoktól.

Szerelmes is voltam már, de eddig egyetlen egy kapcsolatom volt, az is 11 évesen, kb 1 hónapig, így még 1. csókom se volt.

Nagyon szeretek gyerekekkel játszani, gyerekes dolgokat csinálni, pl rajzfilmeket nézni, vizibomba csatázni, medencébe ugrálni, édességeket összekutyulni, és a terméknek nevet adni, hintázni, futkosni, játszótereket birtokba venni de a szüleim szerint ez az én koromban már nevetséges.

Öcsémet ugyan rám merik bízni, mert tudják, hogy nem bántom, jól el is vagyunk, de már az öcsém is röhög, hogy már hogyan is tudnék rá vigyázni, mikor még saját magamra se vagyok képes figyelni(ezt bizonyítja, hogy szinte minden nap/heti többször megsérülök túrázás, biciklizés, fára mászás, vagy valami teljesen hétköznapi tevékenység végzése közben)


Viszont kellően önálló vagyok, a szobámban szoktam takarítani, többé-kevésbé(inkább kevésbé) rend van, tudok főzni,egyedül közlekedni, be tudom osztani a kapott zsebpénzt, és értelmes dolgokra költöm el, besegítek a házimunkában, a felnőttekkel pedig komoly, illedelmes vagyok, minden idegent magázok kb 10 éves korom óta. Az emberekkel kedves, empatikus vagyok, mindig adok a kajámból, ha szükségesnek érzem/valakin hallom/látom, hogy éhes pénzt is adok kölcsön olyannak, akiről tudom, hogy visszaadja, próbálok többet segíteni, mint ártani a körülöttem lévőknek. A tetteimért az esetek többségében vállalom a felelősséget, ha nem, és lebukom, akkor se tagadom le őket, és megígérem, hogy jóvá teszem, és be is tartom.



2018. jún. 3. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy gyerek addig, amíg tudsz, ne érdekeljen, hogy ki mit gondol rólad.
2018. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Édességek összekutyulása? :D ezt hogy kell elképzelni.
2018. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mondjuk van a csokis az epres és a mogyorós müzli, rakok rá nutellát, felöntöm tejjel, és kész a müzli kavalkád.

Vagy kakaóba teszek fahéjat, meg mandulaaromát, és lesz mandulás kakaóm.

Tej+ cukor+ mandulaaroma/zöld ételszínezék--->boszorkánytej.:D

2018. jún. 3. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogadjanak el téged úgy, ahogy vagy; hát ez ennyi:) Ha nekik van problémájuk (veled), nekik kell változniuk. Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája. Ha te jól érzed így magad, és nem ártasz senkinek, szerintem okés. Szíved joga akkor felnőni, amikor te akarsz:) Az emberek különböznek, különböző személyiségek vagyunk; ezt kellene a szüleidnek megérteni. Úgyhogy ne aggódj, nincs gond:)
2018. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, aranyos vagy! :)
2018. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ja és ez nem minden esetben igaz, hogy nekik kell változtatniuk, viszont optimális lenne talán nem csak a te, hanem az ő szempontjukból is változtatni a nézőpontjukon, hozzáállásukon; ez egy olyan eset, hogy nem ártasz senkinek, tehát akkor ha zavarja őket amilyen vagy, nekik kell toleránsabbnak lenniük.
2018. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De nem értem miért van bajuk ezzel, vagy, ha nem is bajuk, miért csodálkoznak?

Mindig is kisebbekkel barátkoztam, sose a népszerűekkel, akik a középpontban voltak, hanem a hasonszőrűekkel, meg öcsém korosztályával.

Apám is örök gyerek, aki imád játszani, így mikor anya beszól, mondom neki, hogy apámra ütöttem.:D

Amúgy a szüleim se besavanyodott, unalmas emberek, sőt nagyon víg kedélyűek, szeretik a társaságot, szeretnek játszani, nevetni, ezért is furcsa nekem ez a dolog.

2018. jún. 3. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:

csak mondják de belül büszkék rá hogy övék a környék egyetlen életvidám kamasza...nem lehet?


én is am azt javaslom, hogy maradj ilyen ameddig csak lehet..


a tesóm felesége is ilyen volt kisebbnek és hát meg kell hagyni igen jó anya

2018. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)


De nem hinném, hogy én lennék az egyetlen életvidám kamasz a környéken, max vidámabb a többségnél.

Mondjuk ezt sem értem, nem szeretnek suliba járni, pedig kedvesek a tanárok, jó a közösség, vannak barátaik, jók a jegyeik, van csajuk/pasijuk.


Én meg itt vagyok friend zone-olva, rossz jegyekkel, 2 rossz tanárral, akik közül az egyiket csak én utálom, a másik pedig piszkosul utál engem, és boldog vagyok, mert örülök, hogy végre vannak barátaim, egészen sokan, hogy olyan helyen vagyok, ahol, ha hiányzok a suliból, nem csak 2 embertől merem elkérni a házit, és, ha mégis valami bajom van, igyekeznek feldobni a hangulatom/jó tanácsokat adni, és, ha megölel egy barátnőm, az esetek többségében érzem, hogy szeretve vagyok, és nem csak azért kaptam, mert ott vagyok.

2018. jún. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!