Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem szeretnék suliba menni...

Nem szeretnék suliba menni mit mondjak ami hihető vagy mit tegyek hogy beteg legyek?

Figyelt kérdés
Igen tudom jönni fog a szokásos is hogy tanulj,menj suliba,hülye vagy örülj hogy suliba lehetsz,de sose tudom kipihenni magam mert tanulok meg hétvégén se vagyok itthol és nem tudok pihenni kérlek segítsetek!
2018. okt. 1. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Hasmenést hazudhatsz, hányingert megjátszhatsz.
2018. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először köszönöm hogy gyorsan válaszoltál és megpróbálom!
2018. okt. 1. 18:18
 3/9 Hovarju ***** válasza:
49%

Nem érdemes hazudozni, idővel úgy is kiderül.

Mond meg otthon hogy nagyon fáradt vagy és kimerült és szeretnél egy napot otthon maradni. 1 napot igazolhat a szülő is. Cserébe az igazolásért vállald be, hogy elmosogatsz pl.

2018. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát csak annyi a baj hogy a szüleim nem engedik mert suliba kell menned nem hiányozhatsz ezt mondják hiába szinlelek nem mindig hiszik el és ezért kérdeztem hogy van e valami de köszönöm hogy időt szántál a válaszra!
2018. okt. 1. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Csak a hasmenés :D
2018. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De azt hogy mondjam mert a szüleim igy oké ment a hasa jobban van mehet iskolába mert semmi baja de azért neked is köszönöm!
2018. okt. 1. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
És mit csinálsz hétvégén alvás helyett ?
2018. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%

Menj el reggel iskolába és helyette menj el az orvoshoz! Vagy írd be magadnak a szülői napot és utána menj haza, vagy kószálj a városban (bár ezzel megint racseszhetsz, mert meglát a tanár).


Amúgy nekem os ilyen szüleim vannka, most nem a lógásról beszélek, hanem a 3 szülői napot csak megengedhetnék, hogy kivedd... Engem még akármilyen betegen is bezavart apám, mert iskolába menni kell, meg csak szimulálsz... 40 fokos lázasan is

2018. okt. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hovarju ***** válasza:
25%
Ezért nem érdemes szinlelni a betegséget. Mert ezzel eljátszod a bizalmukat és a végén akkor sem fognak neked hinni, amikor majd tényleg beteg leszel.
2018. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!