Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap megyek orvoshoz és...

Holnap megyek orvoshoz és szeretném ha gond nélkül kiírna egy hétre, de nem vagyok beteg hogyan csináljam mit mondjak?

Figyelt kérdés
Okom van rá h miért nem szoktam lógni csak ez most fontos..

2016. jan. 24. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy beteg?Mert akkor kevés az esély rá hogy kiírjon.(főleg egy egész hétre)

Inkább mondjuk csináld azt hogy utólag mész kérni igazolást és megmondod hogy ment a hasad és/vagy hánytál.De akkor se adna 1hétre szerintem.Max ha csak 2-3napra kérnél igazolást akkor gondolom elhinné hogy azokon a napokon mint mondtam ment a hasad és/vagy hánytál.

Egyébként ha megkérdezhetem akkor miért akarsz egy egész hetet hiányozni?

2016. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, a háziorvosod hogy kezeli ezt... Ha én bemennék a miénkhez, a kamuzást tuti észrevenné, de ha elmondanám, hogy ezért és ezért nem akarok bemenni, akkor kiírna.
2016. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvostól függ, nekem normális orvosom volt, mikor rájött hogy csak kamuzok megkérdezte meddig akarok lógni. Utólag pedig nem fog adni igazolást, mivel aznap rögzítenie kell téged a rendszerben amikor mentél.
2016. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem kiír majd engem hisz nem lógni akarok hanem nagyon fontos dolog miatt kérnék igazolást 1 hétre :(((
2016. jan. 24. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Nekem szokott adni utólag is.Mert álltalában ha meg a hasam és/vagy hányingerem van nem mászkálok sehova el otthonról.Egyébként meg igaz ami igaz hogy tényleg orvosfüggő.

2016. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ismer az orvos több esélyed van, ha vadidegenek vagytok egymásnak akkor felejtős.
2016. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van szülői igazolás is ha annyira fontos.
2016. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!