Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek fehér foltok a...

Mitől lehetnek fehér foltok a torokmanduláimon? Hogy tűntethetők el? Dohányzástól lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2. Hete vagyok beteg... Torokfájással kezdődött, aztán lázas is voltam de az elmúlt viszont maradt a torokfájás és a köhögés... Ma viszont észrevettem a manduláimon a fehér foltokat. Antibiotikumot 4. napja szedem.

2018. okt. 1. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tüszős mandulagyuszi.
2018. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hatott még az antibiotikum, annak idő kell. Nyilván a betegség miatt vannak ott a foltok, nem a dohányzás miatt.
2018. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már a torkom nem fáj viszont a jobb oldali mandulám kicsit nagyobb de mind2 oldalt vannak fehér foltok...el fognak tűnni?
2018. okt. 1. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze amint meg gyógyulsz eltűnik:)

Kell meg idő a gyógyszernek,valamivel nehezebben gyógyul az ember tuszosmandulagyulladadassal mint sima mandulagyulladással.

2018. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld mert elfertőződik. A foltok maguktól eltűnnek. Sok folyadék, langyos sós vizes öblögetés + torok fertőtlenítő cukor mert büdi lesz.
2018. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat és a segítséget :)
2018. okt. 2. 05:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Még 3 napra elegendő antibiotikumom van, ha nem tűnnek el a fehér foltok mi tévő legyek?
2018. okt. 2. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!