Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jól tettem, hogy itthon...

Jól tettem, hogy itthon maradtam, ha nagyon rosszul vagyok, hiába nincs több hiányzásom? Egyetem.

Figyelt kérdés

2 hiányzásom már van, elvileg 3-at lehet, de nagyon rosszul vagyok. Semmit nem aludtam a láztól, plusz hányingerem van és hánytam is. Ezért nem vállaltam be a buszozást.


Nem tusom mit gondol rólam a tanár, igazolásom az van.


Így is utál, plusz buktam nála. Most megérdeklődöm, hogy nem-e lehet, hogy levelezősökhöz járok be, vagy valami.


2018. okt. 2. 05:24
 1/2 anonim ***** válasza:
De, nagyon jól tetted. Majd bejársz a levelezősökhöz.
2018. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálunk a kutyát sem érdekli, hogy miért hiányzol (épp emiatt igazolás is csak akkor érdekel bárkit is, ha már méltányosságit kérsz), még az sem, ha túl léped, akkor megbuktatnak és kész.


Ha hármat lehet, és ez a harmadik akkor jól tetted, majd legközelebb ha esetleg megint ilyen lenne meg bemész ilyen állapotban is.

2018. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!