Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúr random lüktetésszer...

Scrin kérdése:

Mitől szúr random lüktetésszerűen, de főleg lefekvéskor a bal szemem?

Figyelt kérdés
Kb Márciusban volt az első de csak egy pillanatra, a bal szememben egy éles erős lüktető szúró fájdalom lépett fel, Aztán sokáig semmi nem volt, mostanra elég sűrűn csinálja, volt amikor már elég sokáig is csinálta, elviselhetetlen utána mind a 2 szemem könnyezik, van műkönnyem is, de nem segít, voltam szemészeten, minden rendben volt, van ugyan egy gocos fogam ami kezelés alatt áll, meg is lesz majd műtve hamarosan, de nem hiszem, hogy az tudna ilyen produkálni, vagy igen?

2018. okt. 4. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor vacakolt a szemem, amikor ( az orvos szerint ) kevés folyadékot fogyasztottam. És nekem is csak az egyik. Iszol te eleget?
2018. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 3 litert iszok.
2018. okt. 4. 11:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Most az előbb, erősebben fújtam az orromat, ismét beszurt.
2018. okt. 4. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemészetre menj el, nem játék, lehet zöldhályog, szemszárazság, vagy szembetegség.
2018. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, de ott semmit nem találtak.
2018. nov. 8. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!