Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan kerdesem lenne hogy aki...

Timee93 kérdése:

Olyan kerdesem lenne hogy aki szedett Azi-Sandoz 250mg antibiotikumot ki milyen mellekhatast tapasztalt?

Figyelt kérdés

Mellhártya gyulladásra kaptam azi-sandoz 250mg antibiotikumot meg csutortokon aznap 2db tegnap 2db ot vettem eddig be ma majd 1 es holnap 1db. Hetfon ha nem leszek jobban kell vissza mennem a hazi dokihoz es kuld mellkas röntgenre.

Eddig annal ellenere hogy ilyen betegsegem van tok jol voltam se láz. Jo kozerzet. Jo etvagy inkabb zabalhatneknak mondanam csak az orr dugulas es a mellkas fajdalom volt.


Lehetsegeb hogy a gyogyszertol gyengultem le ennyire màra, hasmenesem van a gyomrom fáj, az alhasam is, gyomrombol felfele gyogyszer iz es csak fekudnek. Gyengenek erzem nagamat.


Ki mit tapasztalt? Koszi


2018. okt. 6. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom fájt tőle.Hiába ettem rendesen.
2018. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!