Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedett már valaki Levofloxaci...

Szedett már valaki Levofloxacin Sandoz antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok errol a gyogyszerrol? Okozott nektek mellekhatasokat, esetleg a szemeteknek nem artott?
2016. dec. 29. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden fajtából szedtem már.
2016. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, nekem nem artott, de nem is javitott. viszont az embet szetszedik az ilyen gyogyszerek. mire kaptad?
2016. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ket hetig lazas voltam es kohogtem, arra kaptam ezt a gyogyszert. Hanyingerem, szedulesem es hasmenesem is volt, de azt olvastam ez gyakori mellekhatasa. Viszont rettenetesen faj a szemem napok ota, a szemem mozgatasa is faj es erzem, hogy valami furcsasag van vele. Nagyon felek :((
2016. dec. 29. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen mellékhatása nincs a Levonak. Viszont lehet migrénes panasz,ami ebben a változékony időben elég gyakori.
2016. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom. Nem ertem mi tortent a szememmel.
2016. dec. 29. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor szem orvosnál jelentkezz, bár nekem a láztól nehéz mozgású lesz a szemem
2017. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De orrmelléküreg gyulladás is baszogathatja a szemed. Jellemzően egyik oldalt jobban! Nekem is kötőhártyagyulladás van az arcüregemtől.
2018. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De igenis van ilyen mellekhatasa sajnos! Ez egy méreg. Bár a kérdés régi. Kedves kerdezo hogy vagy azota?
2019. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!