Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több mint 12 órát bentfelejtet...

Ok888888 kérdése:

Több mint 12 órát bentfelejtettem a tampont, mit tegyek?

Figyelt kérdés
elaludtam es a tamponom bentmaradt, azota nagyon viszketek, felek hogy nagyobb bajom is lehet ebbol.

2018. okt. 7. 15:26
 1/4 Unikorniswaifu válasza:
92%
Keresd fel a nőgyogyászod😊vagy az is lehet hogy elkaptál valamilyen fertőzést,igen ez valószínű
2018. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak pszichésen bemagyarázod magadnak. Nem egészséges ennyi ideig bent hagyni, de még nem az "atyaúristen-3napjabennemvanatampon" kategória
2018. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másik tampont már ne tegyél be, csak betétet. Hìvd fel a nőgyógyászod holnap reggel.

A viszketés még nem veszélyes tünet. Ha fáj valamid, vagy zsibbad, vagy belázasodsz, émelyegsz, hánysz, szédülsz, stb. akkor ügyelet azonnal.

De egy viszketés miatt még nem kell aggódni.

2018. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy viszketés még nem a világ vége, ha bár nagyon zavaró tud lenni. Éjszaki tampont már én is hagytam bent 10 óráig, nem lett semmi bajom.

Ha aggódsz és nem múlik a viszketés, akkor holnap keresd fel a dokid.

2018. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!