Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A haj adhat röntgenárnyékot...

A haj adhat röntgenárnyékot mellkas röntgenen?

Figyelt kérdés
új tipusu géppel néztek, fehér fal szeru vokt. Az aszisztens elhuzta a hajamat, de a másik oldalon oda lógotz egy tincs. Na és pont ott láttak egy "elmosódott transzparentia csokkenést". Orvos nem írt gyógyszert. Csak majd ismételni kell a vizsgálatot. Mert olvastam, hogy akár a mellbimbó is adhat kerekárnyékot. Vahy egy mellszőrcsomó.

2018. okt. 8. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, remélem nem találtak semmi komolyat.


Itt ebben a videóban látható a röntgenezett haj, nagyon halványan látszik, szóval valószerűtlennek tűnik, hogy jelentősen belezavarjon a képbe. Szerintem, de lehet hogy egy szakorvos mást mondana erre: [link]


Azt a képkockát keresd mindjárt a lejátszás megindulását követően, amelyen a térdelő nő képe látható. Azon látható a haj is.

2018. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából azt írtők, hogy a elmosódott szélű transzparentia csokkenés. Gyulladást vett fel, de a házuorvos helyettese swmmit nem adott rá, azt mondta lehet a refluxomtól. A háziorvos m a se volt, az uzemorvos meg azt mondta le kell kontrolálni és hogy nem kaptam rá gyogyszert? hát nem. Igazából borzalmasan sok a savam és olyankor nehezebben kapok levegőt, egyébként nem és eszembe jutott hogy az aszisztens wlsoporte a hajam a hátamtól viszont egy tincs pont odalogott ahol ezt látták nekem.
2018. okt. 8. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

A haj nem szokott látszani.

Egyszer látszódott csak, amikor vastag rasztás hajat röntgeneztünk. Egyébként nem látszik. A mellbimbó szokott néha látszani, mert az elég tömör szövet. De csak akkor, ha valakinek olyan nagy mellbimbója van, mint az ujjam vége.

2018. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. okt. 8. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én mellkas röntgenemen talált az egyik képen egy borsónyi foltot az asztma doktornőm.

Be is utalt egy mellkas ct-re.

Azt mondta, hogy 90%-ban semmi komoly, de ki kell vizsgálni.

Előtte vagy 3 hétig volt influenza szerű tönetem az utolsó 2 hétben csak köhögéssel.

Mennyire lehet komoly amit látott a röntgenen?

2018. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!