Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a mellkason és tippem...

Fáj a mellkason és tippem sincs miért tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképp semmi bajom nincs nem fáj a fejem nem szédülök nem vagyok még fázva, de még is fáj a mellkasom immár második napja. Az első napon nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet de mostmar kezdek gyanakodni.. Érzem hogy fáj egy picit.. Nincs olyan érzésem mint ha valami lenne a mellkasomon mint ha ülne rajta egy elefánt vagy valami csak picit szúr.. És nem tudom mi lehet vagy mitévő legyek

2018. júl. 26. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Jó lenne tudni, mert másképp nehéz válaszolni. Mindkét nemnél és ugye kor függvényében mást jelenthet.
2018. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Dohányzol? Ha nem múlik, irány az orvos.
2018. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ne aludjál, amikor mi itt érted aggódunk! Tessék szépen válaszolni a fenti kérdésekre! Egyébként tényleg orvoshoz kellene menni, mert távgyógyítást nem tudunk vállalni.
2018. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok és nem dohányzok
2018. júl. 27. 07:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem jellemző rám hogy szív problémás lennék ugyanis minden úgymond vizsgálati eredményem jó szokott lenni sőtt.. Az orvoshoz menetel meg érdekes lesz ugyan is külföldön Németbe vagyok.. Na és a nyelv nem a lég tökéletesebben megy.. Most így ma reggelre (júl 27 péntek) olyan mint ha enyhülne.. Esetleg amúgy valami tipp, hogy mi lehet?(láttam nem egy ilyen problémás embert volt akinek valami izom gyulladás volt de volt aki csak megfázott olyan is volt h valakinek a zsír mirigy durrant be vagy mi)
2018. júl. 27. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
De most komolyan mi honnan tudjuk mitől lehet? Hívd ki a Notarzt-ot. Amúgy meg az, hogy eddig negativ eredményeid voltak, nem számít, főleg, hogy pl. szívproblémánál hirtelen is alakulhat ki akármi.
2018. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!