Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (Hasi görcsök)

Mi lehet a bajom? (Hasi görcsök)

Figyelt kérdés

Most már tartósan(1 hete), szinte nem tudok székelni. Konstans állandó 24 órában görcsöl a hasam, érzem, hogy mozognak a beleim össze-vissza.


Nem vagyok ételre érzékeny, rendesen étkezem(vitaminok stb.) és ennek aprópójából már több hete szedem a napi két probiotikumot.


El vagyok keseredve, mert akármennyire szeretném, hogy kijöjjön, maximum bélgázzal távozik, ritkán jön valami is. A hasam meg csak puffad felfelé(híztam is).


A végbelem egyáltalán nem fáj, a közérzetemet viszont teljesen leszedálja a folyamatos görcsölés.


Mi lehet a baj? Miért nem akar kijönni, és megnyugodni, ellaposodni a hasam?



2018. okt. 12. 22:56
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. :D

Szerintem vírus. Fájt, állandóan puffadtam (még most is picit). Semmilyen hashajtó nem hatott, de egész héten fájt, ráadásul megjött közben, így még jobban görcsölt. Meg is ijedtem rendesen, sose volt még ilyen velem. Ma estére, így 8 nap elteltével sikerült egy keveset könnyíteni magamon. Ajánlom a glicerines kúpot, nekem az segített, hogy elmúljon nagyjából a fájdalom.

2018. okt. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Még valami, két nap, pár óráig volt hozzá hőemelkedésem.
2018. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ah sejtettem, hogy valamit benyelhettem, de nost már igazán leállhatna, mert borzalmas érzés telítetten mászkálni :(
2018. okt. 13. 05:38
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem csak akkor sikerült, amikor elmúlt m a görcs nagyjából. Ki is voltam száradva, igyál sokat, meg lehet valamelyest segített nekem a hashajtó is, úgy nagyon nem érzékeltem ezt, de kipróbálhatod, hátha segít. Sok tejes dolgot is ettem, ittam.
2018. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem év elején volt ilyen, és beszélték, hogy vírus jár. Görcsöltem össze vissza, mintha hasmars lenne, de jönni nem jött semmi, gáz meg annál inkább.
2018. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Annyiban változott a helyzet két hét óta, hogy megszűntek a görcsök, és a hasam kb. fele lement.


DE


Még mindig van bennem, érzem, hogy nem jön ki teljesen, és még nem rendszeres a székelésem.


Szerintetek?

2018. okt. 25. 19:49
 7/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam is ez van még.
2018. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!