Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja rosszul lettem fűtől...

2 napja rosszul lettem fűtől vert a szivem szedultem stb es azota ha rlmegyek valahova rosszul vagyok olyan erzesem van higy haza kell mennem mintha szedulnek kicsit elkezd verni a szivem mitol lehet? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondták épp elegen, hogy ki se próbáld, nem hallgattál rájuk, akkor most viselheted a következményeit
2018. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, te írtad, hogy ura vagy a szernek, neked nem árt. Hát cimbora, akkor viseld férfiasan...
2018. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sracok en eletemben most irok ide eloszor a tarsasagom szivja enis bele probaltam ne ellensegeskedjetek legyszives tobbet aosem fogom szivni csak kivancsi lettem volna masnak van e hasonlo tapasztalalta
2018. okt. 14. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Nem halálos.
2018. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah erre gyanakodtam enis vajon meddig lesz ez rajtam? 🤨
2018. okt. 14. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem próbálsz ki semmiféle vackot, ami káros lehet az egészségedre. Tudatosítod magadban, hogy nem tapasztalhatsz kellemetlen mellékhatást, mivel nem csináltál semmit, ami kiválthatja. Tudni fogod, hogy amit érzel, az csak a pánikroham miatt lehet és semmi bajod nincs. Ez megnyugtatja a lelkedet, és kevesebb eséllyel leszel rosszul.
2018. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!