Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta fejfáj a fejem,...

Hónapok óta fejfáj a fejem, vmint észrevettem, hogy jobban igénylem a meleget (betakarózom, melegebb vízben zuhanyzom). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először a tarkómnál fájt, de azóta már két oldalt is, sőt van higy a szememnél is. Laboreredményeim jók, mri-n semmi, neurológus se talált semmit. Hiába alszom ki magam, fáradt vagyok. A folyadélbevitelre is figyelek. Kipróbáltam már advilt, algoflexet és aspirint. Egyik se hatásos és nem is akarok gyógyszeren élni.

2018. okt. 16. 11:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy néha úgy fán, mint mikor gyorsan megmászol egy hegyet és nem kapsz levegőt.
2018. okt. 16. 12:01
 2/10 A kérdező kommentje:
*fáj
2018. okt. 16. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy valamitől ideges.A fejfájást sokminden okozhatja a légszomj inkább pánikbetegségre utal.Olyan mintha attól félné,hogy valami komoly bajod van.Mindenképp egy alapos kivizsgálás kellene.
2018. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, hajlamos vagyok stresszelni. Bár ez eddig más formában jelentkezett (nem tudtam aludni, étvágytalanság), de persze ez is lehet a háttérben.
2018. okt. 17. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
A labor eredményeid jók? Ez meglepő, én inkább arra gondolnék a fáradtság és a légszomj miatt hogy kevés a vas a szervezetedben, érdemes lenne vasat és C vitamint szedned hátha az segít.
2018. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenem normális. Még azt se mondhatnánk, hogy vmelyik alsó határértékhez közelítene vmelyik eredmény.
2018. okt. 18. 23:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom! Hemoglobint is néztek? Az szállítja az oxigént a vérben. Esetleg alternatív gyógymódokra nem gondoltál? Természetgyógyász vagy ilyesmi. Lehet többre mennél mint az orvosokkal ha ők sem tudják mi van.
2018. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fuu.. nem tudom, hogy azt néztek-e.

De gondoltam rá. 3 éve egy ismerősünk nyakcsigolyarezgetésre ment ő attól jött rendbe. Lehet, én is kipróbálom.

2018. okt. 19. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy sikerüljön neked is rendbe jönnöd! Érdemes egy hozzáértőt keresni akit esetleg ajánlanak is.
2018. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. okt. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!